Синьйор Помідор і принц Лимон

БлогиАндрій Скоп , 1 лютого 2016 1169 5
Андрій Скоп
громадський активіст, учасник Революції Гідності

Інші блоги автора

Ситуація з Порошенком і Яценюком нагадує казку Джанні Родарі «Пригоди Цибуліно». Їхнє намагання пограбувати країну більше, ніж пограбував уряд Януковича, виглядають жорстокішим і, разом з тим, наївнішим. Самовпевненість Порошенка і Яценюка – це тільки ілюзія присутності і тимчасова впевненість у тому, що вони керують великою і могутньою державою.

Жертви і жертовність,які український народ поніс,щоб скинути попередню владу є несамовитими. Цю владу, яка проігнорувала цю жертовність, ніхто шкодувати не буде, ці владоможці, які дорвалися до влади будуть скинуті народом набагато жорстокіше і понесуть більше покарання ніж попередня влада, бо вони принесли розчарування і не оцінили тої жертви і жертовності українського народу, коли змінював попередню владу.

Герої Революції Гідності і Герої Війни з окупантами є досі не оцінені і будуть рвати цю владу ,бо втекти цим державокрадам не буде куди і жоден уряд демократичної країни їх не прихистить, бо і там знайдуть їх воїни, які пройшли війну з Росією і помстяться їм за відсутність реальної подяки за те, що вони зробили для збереження Держави. Бо реальної подяки для їхніх сімей і родин не було. Політичні агітбригади Яценюка і Порошенка, це розуміють, але нічого не зможуть з тим зробити, бо єдине, що вони роблять – це тратять великі кошти на боротьбу між собою і створюють ілюзію боротьби з корупцією та інформаційну війну .

У перемогу Революції Гідності не вірили ті, що зараз при владі. Вони і далі не вірять у те, що при владі вони тимчасово, навіть дуже тимчасово. Тому я би порадив їм почитати уважно «Пригоди Цибуліно». І червона фарба на магазинах, власником яких є головнокомандувач і гарант конституції Держави Порошенко, мала би змусити його задуматися над тим, що відбувається в країні, поїхати на фронт і послати туди своїх синів. Так робили керівники держав, на які напали інші країни.

В нашій державі буде величезна зміна влади, надзвичайно кардинальна. Владу в Україні візьмуть ті, що пройшли війну, що мають силу духу і мають силу в руках. Бо люди, які по цеглині будували свої хатинки як казковий кум Гарбуз і залишились зараз з нічим, повернувшись з фронту – вже не будуть терпіти цю несправедливість.

Далі буде весело для влади і воно вже відбувається, бо влада забула своїх Героїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук