«Снєжка-Україна» відкрила другий фірмовий салон

Суспільствопромоція, 12 червня 2017, 11:00 495 0

По лаки та фарби тепер до фірмового магазину. Компанія «Снєжка-Україна» відкрила свій другий салон у Львові у партнерській співпраці з компанією «Азов-Галичина» на вулиці Шевченка, 120.

«Снєжка» – це сучасні технології, це європейська якість і брендові кольори», – сказала генеральний директор ПП «Азов Галичина» Наталя Дмитрович.

Тут широкий асортимент лакофарбової продукції Групи компаній «Снєжка». Зокрема фарби для інтер’єрів та екстер’єрів, вироби для захисту та оздоблення деревини і металу, шпаклювальні маси та ґрунтовки. Фахівці допоможуть зробити правильний вибір.

«Людина може прийти і абсолютно не знати продукції, тоді для цього є наші кваліфіковані продавці, які підскажуть абсолютно все – як використати і де застосувати ту чи іншу продукцію», – зазначив регіональний представник «Снєжка-Україна» у Західній Україні Володимир Рудницький.

«Я все життя зі «Снєжкою» працюю. Працював на одній кімнаті, на другій. Це вже 4 чи 5 ремонт і весь час «Снєжка», – розповів покупець Володимир Груник.

Модерне оформлення торгових площ, високий рівень сервісу – все це є у фірмовому салоні «Снєжка».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук