Соціальний експеримент у Львові: чи простіше багатому познайомитися з дівчиною

Соціальний експеримент у Львові: чи простіше багатому познайомитися з дівчиною

Львів’янам вдалося спростувати думку про те, що наявність дорогого автомобіля у хлопця збільшує його шанси на знайомство з дівчиною. Упродовж 5 днів у Львові знімали соціальний експеримент, результати якого показали, що дівчата однаково реагують як на хлопців, які мають дорогі автомобілі, так і на хлопців, які не мають автомобіля.

Автори ролика змоделювали ситуацію, коли актор під’їжджає до дівчини на дорогому автомобілі, виходить і намагається познайомитися з нею. Інший актор спробував познайомитися з дівчиною йдучи по вулиці. Експеримент показав, що шанси отримати номер телефону у незнайомки в обох акторів є приблизно однаковими.

«Для мене було доволі неочікувано, що більшість дівчат це не особливо вражало. Машини були справді досить дорогі. Ми брали автомобілі і Bentley, і Toyota Prado, і Range Rover. Матеріальне становище ніколи не було «мінусом», але цього явно недостатньо, щоб дівчина відкрила серце, чи банально дала номер телефону. Або ж комунікативні здібності хлопців виявилися не на найвищому рівні», – розповів ZAXID.NET один із авторів ролика Віталій Пересада.

За його словами, дорогі автомобілі для експерименту брали у знайомих, а знімали ролик упродовж 5 днів. Загалом у зйомках взяли участь 6 акторів. Віталій Пересада припускає, що на результат експерименту могло вплинути те, що хлопці не досить креативно підходили до знайомства з дівчатами, а також те, що зйомки відбувалися переважно в обідній час.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук