Спецслужби РФ просувають в Україні ідею етнічних автономій, – Грицак

СуспільствоАндрій Стець, 17 березня 20172641
Спецслужби РФ просувають в Україні ідею етнічних автономій, – Грицак
фото СБУ
Голова СБУ Василь Грицак

Спецслужби Росії намагаються використовувати етнічний фактор для розпалювання сепаратистських настроїв і впровадження ідеї власних автономій серед етнічних угорців, румунів, болгар, гагаузів та русинів на заході і південному заході України. Про це сьогодні, 17 березня, заявив голова СБУ Василь Грицак, повідомляє «ЛігаБізнесІнформ».

«Дії РФ супроводжуються безпрецедентною розвідувальною, підривною і диверсійною діяльністю, яка покликана розширити зону нестабільності на інші регіони України. Спираючись на громадянські рухи, екстремістські осередки, російська сторона намагається розхитати нашу державу зсередини, в тому числі просуваючи ідею прихованої федералізації», – сказав він.

За його словами, Росія робить спроби використовувати етнічний фактор для провокування автономічних настроїв на заході і південному заході України

«Увагу Москви привертають громади угорців, румунів, болгар, гагаузів та етнографічна група русинів», – сказав він, запевнивши, що СБУ тримає цю ситуацію під контролем.

Грицак також запевнив, що влада Закарпатської області, де проживають представники майже 100 народностей, не допустить розвитку сепаратистських процесів в цьому регіоні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук