США більше не вважають Україну головним піратом у світі

СвітVolodymyr Balyta, 5 травня 20147340
США більше не вважають Україну головним піратом у світі

Міністерство закордонних справ заявляє, що США виключили Україну зі списку основних порушників інтелектуальної власності. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

«30 квітня Офіс торговельного представника США опублікував спеціальну доповідь «301» щодо стану захисту прав інтелектуальної власності в різних країнах світу, у тому числі в Україні. Офіс торговельного представника США вирішив виключити Україну з нинішньої доповіді, не присвоювати їй якого-небудь статусу й не вживати додаткових заходів», – сказав Перебийніс, пишуть «Українські новини».

У зв'язку з цим він зазначив, що таке рішення стало своєрідним компромісом з боку США, а також бажанням підтвердити підтримку новому уряду України із вдосконалювання захисту інтелектуальної власності в країні.

Нагадаємо, що в 2013 році США почали розслідування дій уряду України, внаслідок яких країну визнали одним з основних порушників прав інтелектуальної власності у світі. США наполягає на необхідності прийняття Україною законів для запобігання порушень у захисті прав інтелектуальної власності в Україні.

Додамо, що керівник департаменту із захисту прав інтелектуальної власності компанії «Microsoft Україна» Юрій Омельченко в 2013 році повідомляв, що за різними оцінками, органи центральної виконавчої влади в Україні використовують у роботі від 54 до 80% піратського програмного забезпечення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук