Стадіон «Скіф» у Львові відкриють у листопаді

7 жовтня 201181811

Спортивний комплекс Львівського державного університету фізичної культури, «Скіф», відкриють у листопаді, повідомив 7 жовтня на брифінгу голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк. Водночас він висловив низку зауважень щодо підготовки спорткомплексу.

«Основні зауваження – не до будівельників, а до керівництва університету фізичної культури, до ректора, які ще в червні цього року отримали доручення і рішення нашої спільної наради щодо облаштування самого манежу і приведення фасаду до загальної норми. Це має бути спортивний комплекс, а не тільки сам стадіон. На жаль, керівництво університету не виконало це доручення. Зараз будемо вивчати самі причини», - зазначив Михайло Цимбалюк під час брифінгу, який відбувся безпосередньо на об’єкті.

«Дуже прикро, що ціле літо було втрачено на підготовку, за словами ректорами, проектної документації, затвердження і погодження, а зараз тільки починаються впорядкувальні роботи. Це – дуже прикро, але це – тема окремої розмови», - додав він.

Голова Львівської ОДА вказав також на те, що поле на стадіоні «Скіф» є посівним, і додав, що навколо поля будуть облаштовані бігові доріжки, що дозволить проводити не лише футбольні змагання. Також він висловив задоволення тим, що трибуни гарно вписалися в навколишній ландшафт.

Здача об’єкту в експлуатацію, за словами Михайла Цимбалюка, планується у листопаді.

Нагадаємо, що спортивний комплекс «Скіф» під час Євро-2012 використовуватиметься, як тренувальна база для футбольних команд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук