Стрімким домкратом

"Медовий місяць" у відносинах з прагматичним Заходом у нинішньої влади закінчується

БлогиТарас Загородній , 18 травня 2015 143
Тарас Загородній
економічний експерт

Інші блоги автора

Скоро будуть починати питати гранично жорстко за все що зроблено і не зроблено. При цьому буде дотримуватися баланс: відносини будуть підтримуватися і з протилежною стороною. Наприклад, з тодішньою опозицією (Яценюк, Тимошенко і Ко) також спілкувалися за часів Януковича. Це в дусі американської внутрішньої політики, яка схиблена на балансах.

"Чому американці так поводяться? Вони ж за нас!" заволають наївні ідеалісти. А тому що американці в першу чергу думають про себе, як і всі успішні нації, і не сподіваються на "авось". Дивлячись на наш цирк у них як у всіх дорослих людей виникає закономірне "А що трапиться якщо цих вижене народ? Хто реально країну зможе утримати? Як не втратити керованість?". Тому відносини підтримуються з реальними силами з реальними ресурсами (гроші, люди, медіа). Саме тому відносини підтримуються і з Коломойським (з яким публічно "борються"), який показав свою ефективність і здатність утримувати ситуацію. І з групою Льовочкіна і Ахметова теж будуть спілкуватися. Для балансу.

Візит Нуланд - це вже гучний дзвіночок. Ласкаво просимо в реальний світ реальних і прагматичних людей, Яким і ми повинні стати. Те що відбувається - це не погано і не добре. З боку українського народу потрібно організований тиск на владу, щоб країна модернізувалася. Поспішати треба вже. Захід ми починаємо вже втомлювати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук