Студенти голодуватимуть, якщо Табачник не піде геть

15 березня 2010258318

17 березня о 12.00 біля Міністерства освіти і науки України у Києві молодіжні та студентські організації проведуть перший захід у межах «АнтиТабачної кампінії» - театралізовану акцію «Табачника – на смітник історії!». Якщо акція не приверне уваги влади та заклики протестуючих не будуть взяті нею до уваги, то організатори кампанії вдаватимуться до більш радикальних заходів, зокрема, студентських голодувань, блокування Міністерства освіти і науки України та інших.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Волинської обласної організації "Національний Альянс".

Головним координатором заходу на Волині виступає молодіжне об’єднання "Національний Альянс". У понеділок, 15 березня, у Палаці культури міста Луцька відбулася прес-конференція з приводу початку кампанії "Табачник, пішов геть!" Координатор кампанії "Табачник, пішов геть!" у Волинській області Павло Данильчук розповів, що спершу вона стартує інформаційно через форуми, веб-сайти, соціальні мережі в Інтернеті, через ЗМІ тощо. Вже цього тижня по всій Україні будуть відбуватися одномоментні акції, флеш-моби, створення студентських страйкомів. Таким чином, ініціатори кампанії вимагають відставки "новоспеченого" міністра та планують провести ряд заходів, що об’єднає громадськість, зокрема студентство та школярів, навколо даної проблематики.

До організації всеукраїнської кампанії долучилися різноманітні громадські та студентські організації з усієї України, зокрема Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Студентська Рада Києва, Фундація Регіональних Ініціатив, "Зарево", Спілка Української Молоді в Україні, Студентське братство НАУКМА, Національний Альянс, Молода Просвіта, студентські організації КПІ, КНУ тощо.

"Дмитро Табачник, вслід за російським шовіністом Жириновським є одним із апологетів запровадження поділу українців на дві категорії: "рускіх" та "галичан". Більше ніхто в Україні з публічних політиків не дозволяв собі подібних думок та висловлювань. Разом з тим, Табачник, як ініціатор руху "За нейтральну, позаблокову Україну!" здійснив чимало щоб на відповідному рівні популяризувати російський напрямок політики та знівелювати ідею євроінтеграції України", – підкреслюють організатори кампанії"Табачник, пішов геть!" .

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук