Суд стягнув з «АероСвіту» 42 млн грн на користь «Борисполя»

17 січня 20136011
Суд стягнув з «АероСвіту» 42 млн грн на користь «Борисполя»
фото avianews.com
"Аеросвіт"

Господарський суд Київської областi 17 сiчня стягнув з авiакомпанiї "АероСвiт" за позовом Генеральної прокуратури понад 42 млн грн заборгованостi зi сплати аеропортових зборiв та за наданi послуги на користь держпiдприємства "Мiжнародний аеропорт "Бориспiль" (обидва - Київ).

Як повiдомлялося, Госпсуд Київської областi 29 грудня 2012 року розпочав провадження у справi про банкрутство "АероСвiту" за iнiцiативою самої компанiї, призначивши розгляд справи на пiдготовчому засiданнi на 23 сiчня 2013 року. Суд також постановив ввести процедуру розпорядження майном авiакомпанiї та призначити розпорядником майна арбiтражного керуючого Леонiда Талана, пише Інтерфакс.

У постановi суду зазначено, що станом на 27 грудня 2012 року авiаперевiзник має заборгованiсть перед кредиторами у сумі 4,27 млрд грн. Згiдно з даними балансу станом на 30 вересня 2012 року, загальна балансова вартiсть активiв "АероСвiту" становить 1,467 млрд грн.

Як повiдомив потiм "АероСвiт", вiн звернувся до суду iз заявою щодо порушення справи про банкрутство з метою початку процедури санацiї, вiдновлення платоспроможностi та забезпечення виконання зобов'язань перед кредиторами в повному обсязi.

"АероСвiт" також повiдомляв, що не зупиняє оперування та продовжить виконання поточних зобов'язань перед контрагентами.

"АероСвiт" до кризи, що виникла у 2012 році, заявляв про обслуговування 80 мiжнародних маршрутiв. Компанiя мала флот у складi 28 повiтряних суден виробництва компанiї Boeing, зокрема восьми далекомагiстральних Boeing 767 та 20 середньомагiстральних Boeing 737, а також використовувала лiтаки перевiзникiв-партнерiв Airbus 320/321, Embraer 145, Embraer 190 та ATR-72.

Нагадаємо, на початку цього року у зв'язку з банкрутством "АероСвіт" затримував і скасовував сотні рейсів по всьому світу. Держінспекція з захисту прав споживачів рекомендує пасажирам "АероСвіту" домагатися в судах компенсацій за затримки чи скасування рейсів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук