Суддю, яка заборонила демонтаж львівського ресторану «Хутірець», відсторонили від роботи

Cуд першої інстанції зобов'язав знести самочинно зведений ресторан ще у січні 2016 року

Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення про відсторонення та подання щодо звільнення з посади судді Сихівського районного суду Львова Еллі Радченко. Відповідне рішення було опубліковане на сайті Вищої ради правосуддя.

Дисциплінарну справу проти судді Сихівського районного суду Еллі Радченко відкрили у травні цього року після скарги Львівської міської ради. Підставою для скарги стала справа щодо демонтажу ресторану «Хутірець».

Нагадаємо, що у грудні 2016 року виконавча служба здійснила кілька марних спроб виконати рішення суду про демонтаж незаконно збудованого ресторану «Хутірець» на вул. Боднарській, 4. Але виконавче провадження зупинили через суд.

Власник ресторану Роман Михайлів стверджував, що за документами на місці «Хутірця» немає ресторану – лише житловий будинок, у якому, до того ж, прописані неповнолітні діти. Суддя Еллі Радченко прийняла ухвалу, що виконавчий лист про рішення Сихівського районного суду міста Львова від 18 травня 2015 року (демонтувати самочинно зведену будівлю ресторану) є таким, що не підлягає виконанню – бо він порушує права неповнолітніх.

У своїй скарзі, що Львівська міська рада відправила до Вищої ради правосуддя у квітні 2017 року, підкреслюється, що представників ЛМР не повідомили про заяву Романа Михайліва. Відповідно, ЛМР не змогла надати докази, що за вказаною адресою був розташований саме ресторан, а не будинок.

У результаті розслідування, Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю Сихівського районного суду Львова Еллі Радченко до дисциплінарної відповідальності та застосувати до неї дисциплінарне стягнення у вигляді подання про звільнення з посади судді. Еллі Радченко залишатиметься відстороненою від роботи до ухвалення рішення про її звільнення з посади Вищою радою правосуддя.

Як пояснила ZAXID.NET голова юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, після цього справу ресторану «Хутірець» мають передати іншому судді.

Нагадаємо, що суд першої інстанції зобов'язав знести самочинно зведений ресторан ще у січні 2016 року. Під час розгляду справи прокурор довів, що будівництво було проведено на земельній ділянці, що не відводилась для цієї мети і без належно затвердженого проекту та документації, яка дає право виконувати будівельні роботи.

За даними бізнес-пошукової системи YouControl, власником ресторану «Хутірець» є Роман Михайлів, який також є керівником ТОВ ФК «Львів» і власником низки приватних компаній, які працюють у сфері торгівлі і ресторанного бізнесу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук