Тарас Онисько розповів свою історію успіху в компанії Fujikura

Суспільствопромоція, 5 липня 2017, 10:00 1677 0

Є бажання – нема нічого неможливого. У цьому переконаний Тарас Онисько, старший майстер зміни компанії Fujikura. Прийшов сюди звичайним оператором, але хотів довести насамперед собі, що може досягти більшого.

«Я на посаді звичайного оператора був тижні два. Проявив себе в роботі. До мене підійшли румунські колеги і запитали чи не хочу я спробувати себе на іншій позиції. Спробував, не шкодую, все вдалось», – розповів Тарас Онисько, старший майстер зміни.

Тепер в його підпорядкуванні майже півтисячі людей.

«Це з однієї сторони багато, страшно, але головне правильно поставити роботу, знайти підхід до кожної людини, і проблем не повинно бути. Я стараюсь, щоб люди працювали хоча б з таким натхненням до роботи, з яким працюю я. Для мене важливо віддаватись на всі сто, тому що мене поставили на цю посаду, повіривши мене. Відповідно я намагаюся виконувати всі поставлені завдання на 100%», – сказав Тарас Онисько.

Саме для таких на Fujikura, певен Тарас, найкращі умови.

«Перспектива кар’єрного росту є однозначно. Тут дійсно стабільна зарплата. Хто хоче заробляти в компанії – той заробляє, хто не хоче працювати – той не буде заробляти грошей ніде», – зазначив старший майстер зміни Тарас.

На роботу, розповідає Тарас Онисько, йде із задоволенням, бо любить те, що робить. А ще дякує своїй родині за любов, розуміння та підтримку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук