Телеканал ТВі перезапускає колишній політтехнолог бізнес-партнера Петра Порошенка

Реанімувати збанкрутілий канал планують напередодні виборів 2019 року

Акція протесту на підтримку телеканалу восени 2012 року

Колишній радник міністра енергетики Ігоря Насалика та колишній генпродюсер NewsOne Дмитро Носиков заявив про перезапуск каналу ТВі, заявляючи, що він буде «аполітичним». Носиков, якого раніше пов’язували з близьким другом та бізнес-партнером Петра Порошенка, нардепом Ігорем Кононенком, запевняє, що новий ТВі не матиме жодного стосунку до оточення президента. Про це йдеться в матеріалі «Української правди».

Згідно з даними реєстрів, у жовтні ТОВ «Інфо 24» (так зареєстрований канал ТВі) опинилося у власності ТОВ MILLSTONE AND CO з юридичною адресою в Кракові. Більше нічого про цю компанію не відомо, чіткої інформації про неї навіть неможливо знайти в Google, йдеться в матеріалі УП.

Водночас сам Носиков стверджує, що «новий власник – це польська інвестиційна група». «Вони публічно самі про все оголосять найближчим часом», – так пояснив юридичні колізії продюсер.

Дмитро Носиков

Дмитро Носиков був радником міністра енергетики Ігоря Насалика і співпрацював як політтехнолог з першим заступником голови фракції «Блоку Петра Порошенка» Ігорем Кононенком

Водночас три незалежні одне від одного джерела УП стверджують, що за рестартом ТВі насправді стоїть не якийсь іноземний інвестор, а бізнесмен з Донеччини Віталій Кропачев, якого пов’язують з другом президента Ігорем Кононенком.

Згідно з однією версією історії перезапуску телеканалу, за ТВі стоїть Кононенко, який в інтересах Порошенка фінансує телеканал через куратора вугільної галузі Кропачева. Сам Кононенко категорично заперечив будь-який зв’язок із перезапуском ТВі.

За другою версією, Кропачев та Носиков самостійно створюють нове медіа, щоб збільшити свій вплив.

Медійник переконує, що канал буде аполітичним, але дивним чином повноцінний запуск нового-старого каналу збігається з початком виборчої кампанії 2019 року. За словами Носикова, цільовою аудиторіє ТВі стануть жінки середнього віку, які регулярно дивляться телевізор. Конкурувати він буде з каналами, що транслюють жіночі драми й серіали.

«Така аудиторія дуже просто пояснюється – жінки дивляться телевізор. Ми не можемо шукати нову аудиторію, ми знаходимося в реальності, де ми маємо працювати на людей, які вміють користуватися телевізором, і він для них щось значить», – наголосив Носиков.

«У цьому є маленька хитрість, про яку він не говорить. Саме жіноча аудиторія, що регулярно дивиться телевізор, – найбільш дисциплінований виборець. Жінки легко піддаються емоційним впливам і можуть переконати у своєму близьких. Можливість реально впливати на це електоральне поле – все одно, що золота акція», – йдеться в матеріалі УП.

Нагадаємо, телеканал ТВі зупинив мовлення навесні 2015-го, причиною називали конфлікт між його власниками Давидом Жванією і Миколою Княжицьким.

У низки працівників каналу ТВі залишились претензії до свого роботодавця щодо невиплати заборгованості по зарплаті. За скаргою працівників було відкрито кримінальне провадження, а Незалежна медіапрофспілка України подала позов до ТОВ «Інфо24» щодо стягнення заборгованості по зарплаті.

До 2013 року власником каналу був Костянтин Кагаловський, він оскаржував у суді свої права на канал.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук