Традиційно у День вишиванки працівники мережі АТБ в українському одязі

Суспільствопромоція, 17 травня 2018, 19:20 534 0

АТБ підтримує традиції. У третій четвер травня ось уже 12 років українці відзначають День вишиванки. Одягнути такий етно одяг на роботу стало доброю традицією для великих українських компаній, які представлені у кожній області.

«Святкування Дня вишиванки це наша власна традиція, яка не тільки допомагає нам показати свою унікальність, але й бути ближчими до наших покупців, яких понад 3 млн по всій Україні щодня», розповіла керуюча магазином "АТБ" на вул. Наукова, 7 Ірина Філоненко.

АТБ це 944 магазини у 22 областях України. Магазин орієнтується на співпрацю з місцевими виробниками. Це допомагає скоротити транспортні та рекламні витрати, а товар запропонувати за нижчими цінами. Невдовзі АТБ запровадить унікальне маркування з місцем виготовлення продукції.

«Регіональна ідентичність це не тільки те, що робить нас унікальними, а те, що об’єднує нас, тому мережа АТБ представлена у кожному із регіонів України, який по-своєму унікальний, сприяє обміну та знайомству з культурною спадщиною країни», додала Ірина Філоненко.

Мережа АТБ це національний дискаунтер, робота якого заснована на європейських стандартах та досвіді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук