Дональд Трамп підписав указ про реформування поліції США

СвітАндрій Стець, 16 червня0
Поліцейські США будуть обмежені у застосуванні сили

Президент США Дональд Трамп підписав указ про реформування американської поліції після кількох вбивств поліцейськими темношкірих громадян США. Про це повідомляє телеканал NBC News.

«Президент Дональд Трамп у вівторок підписав виконавчий указ щодо питань поліцейської діяльності на тлі зростаючого тиску і протесів по всій країні через смерті Джорджа Флойда, Бріони Тейлор, Рейшарда Брукса та інших афроамериканців від рук офіцерів правоохоронних органів», – йдеться у повідомленні.

Під час підписання указу голова США заявив, що він щойно зустрівся з родинами кількох нещодавніх жертв насильства поліції, яке призвело до смертельних випадків.

За його словами, підписаний указ передбачає виділення субсидій для надання допомоги департаментам поліції, аби представники поліції з кожного конкретного відділку були підготовлені не порушувати вимог у питанні застосування сили.

«Я ніколи не міг уявити ваш біль або глибину ваших страждань, але я можу пообіцяти боротися за справедливість для усього нашого народу», – заявив Трамп.

Також указ передбачає створення національної бази даних скарг надмірного застосування сили і залучення професійних психологів у ситуаціях, коли необхідно реагувати у ненасильницьких випадках - таких як згубні звички, безпритульність та психічні захворювання.

Згідно указу, поліцейські відділки мають відповідати певним стандартам і, зокрема йдеться про заборону застосування прийомів удушення щодо іншої особи окрім випадків, коли є загроза життю поліцейських.

Як інформував ZAXID.NET, 25 травня в американському Міннеаполісі під час затримання поліцією помер афроамериканець Джордж Флойд. Його смерть викликала протести як в Міннеаполісі, так в і інших містах США і світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук