Третина чиновників Львівщини уникають відповідальності через конфлікт інтересів

Кожен третій депутат та чиновник у Львівській області, підозрюваний за корупційні злочини, уникнув відповідальності.

Як повідомляє видання «Наші гроші. Львів», у вересні-грудні 2016 року у львівських судах розглянули 43 справи, фігурантами яких стали чиновники та депутати Львівщини. Однак лише у 24 випадках обвинувачені отримали штрафи і не подавали апеляційних скарг.

Ще 14 справ закрили суди першої чи другої інстанції. У п'ятьох випадках суд пояснив закриття справи «відсутністю адміністративного правопорушення». В дев'яти інших – через протермінування накладення адміністративного стягнення чи неправильне заповнення адмінпротоколу. Ще п'ять справ розглядатимуть апеляційні суди у січні-лютому.

Серед найбільш відомих осіб, які уникнули відповідальності, міський голова Самбора Юрій Гамара та секретар Самбірської міської ради Юрій Дмитришин, голова Сколівської РДА Ігор Свистун, керівник відділу культури і туризму Яворівської РДА Володимир Балух та екс-керівник КП «Трускавецьтепло» Руслан Крамар.

Зазначимо, що, за даними прокуратури Львівської області, у 2016 році в судах Львівщини розглядали понад 230 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, вчинені державними службовцями, головами та депутатами місцевих рад.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук