Тристороння контактна група домовилася про повне припинення вогню на Донбасі на Великдень

Українські бійців в зоні АТО

Тристороння контактна група 29 квітня в Мінську ухвалила заяву, в якій підтримала рішучість усіх учасників сторін забезпечити повне дотримання режиму припинення вогню на Донбасі з настанням Великодня і травневих свят. Про це повідомив спецпредставник ОБСЄ Мартін Зайдік, пише Інтерфакс.

«Тристороння контактна група і представники окремих районів Донецької і Луганської областей України вітають рішучість усіх учасників Мінського процесу забезпечити повне дотримання режиму припинення вогню з настанням Великодня і травневих свят, яке набуде чинності в суботу, 30 квітня 2016 року, о 00:00 год.», – йдеться в заяві.

Учасники контактної групи домовилися, що відповідні розпорядження про повне дотримання режиму припинення вогню будуть доведені до усіх відповідальних осіб на місцях. Також підтверджено, що будуть зроблені необхідні кроки з метою гарантування безпеки спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

«Тристороння контактна група відстежуватиме дотримання цього рішення і зробить необхідні кроки, включаючи проведення негайних взаємних консультацій у разі його недотримання», – зазначили автори заяви.

Учасники Тристоронньої контактної групи звернулися до Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, щоб та вказувала у своїх звітах відповідальних за конкретні порушення режиму припинення вогню, якщо такі випадки матимуть місце.

Мартін Зайдік, коментуючи заяву Тристоронньої контактної групи, висловив надію, що «цей режим набуде постійного характеру».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук