Цифри вразили

Це не реформи, це просто підняття тарифів в рази

БлогиОлександр Клочан , 8 вересня 2015 138

Всі ці антидепресанти, що віщають нам про світле майбутнє - це, звичайно, прекрасно. Так хочеться вірити що Яценюк прийде, порядок наведе. Що ми рухаємось. Безумовно, не все просто. Реформувати 40-мільйонну державу, це не яєшню підсмажити на сніданок, але, разом з тим, цікаво було також послухати і останні спітчі Саакашвілі, якому реформувати чомусь незрівнянно легше. Він розповів нам про реформаторську кухню Яценюка з середини, і озвучив деякі цифри.

Цифри вразили. Щиро. Цифри, зазвичай значно переконливіші тисяч слів. Вони найточніше відображають розміри трагедії/розвитку. Міхо сказав, що лише в цьому році(!) кілька державних підприємств, якими рулять олігархи нанесли збитків державі на 100 млрд гривень! Тобто великим стратегічним державним прибутковим (!) підприємствам олігархи своїми розставленими маріонетками намалювали таку бухгалтерію, що ми з вами не лише не отримали мільярди гривень прибутку у бюджет від них, а ще й скинулись "бідолагам" самі. Причому скинулись дуже щедро. Це, звичайно, некоректна математика, але щоб відчути розмір обкрадання, можна перевести цю цифру на кожного з нас окремо. Тобто, якщо Міхою озвучені 100млрд грн. розділити на 40 млн українців, то кожен з нас заплатив Сєнє-бєнє-хметову - по 2500 грн. ... Нормально?

Міхо правий. Це не реформи, це просто підняття тарифів в рази. Оце і всі зміни. Це просто продовження грабунку українців. Причому з новою силою і в нових, значно цинічніших умовах. Грабунку по крупному. Грабунку найбідніших найбагатшими. Безкінечний, безперервний цинічний грабунок. І цинічне використання кризи і війни для власного збагачення. А якщо сюди додати ще й прибуток, що мав би поступити в бюджет від цих підприємств замість грабунку, то ви уявляєте розмір свого обкрадання? Бюджетники і пенсіонери могли би в сьогоднішніх умовах, умовах жорстокої кризи в Україні, жити в рази краще. В рази. Ну от просто на пустому місці отримувати не 1000 а 3000 грн., чи навіть 5000 грн. пенсії, наприклад. І ще б лишились гроші на ремонт доріг в Україні, заодне. Бо ділити треба не на всі 40 млн людей, а на бюджетників лише. А їх скільки? Мільйонів 15? Отаке.

А ще Міхо розповів про те, як 2 місяці не може переломити ситуацію на митниці. І, уявіть, лише за 2 останніх місяці, нагло і брутально, на очах у Саакашвілі вкрадено ще 800 мільйонів! Лише на одеській митниці! Лише за два місяці було вкрадено в нас з вами такі гроші, за які могли би зробити таку потрібну для України дорогу, як Одеса-Рені, наприклад... І що ж Яценюк? ...Замість того, щоб подати на Міхо в суд за такі зашкварні звинувачення, скромненько промугикав, що це неправда і... зняв швиденько Антонюка з яким Міхо 2 місяці воює. Для чого зняв, якщо це брехня?

Оце і все, що треба вам знати про реформатора-камікадзе. І все, що вам треба знати про олігархів-патріотів. І все, що треба знати про те, чому Європа не дає грошей, не довіряє і глибоко розчарована перебігом реформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук