Цьогоріч приблизно сто абітурієнтів з окупованого Криму подали заяви до українських ВНЗ

Міністерство освіти і науки України заявляє про близько 100 абітурієнтів з території окупованого Росією Криму, які подали заяви в українські вищі навчальні заклади.

«По Криму у нас станом на вчора було близько 250 звернень, але подано тільки близько ста заяв», – сказала перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун на брифінгу в середу, 20 липня, передає «Інтерфакс-Україна».

Представниця Міносвіти також зазначила, що даних щодо заяв від абітурієнтів з непідконтрольних Україні територій Донецької і Луганської областей ще немає.

Вона додала, що система електронної подачі заяв останнім часом працює без збоїв.

«Останні дні система працює добре, і у нас немає скарг, що хтось не може подати заяву», – сказала Совсун.

За її словами, на даний момент немає підстав для продовження термінів подачі документів до ВНЗ і він завершиться 27 липня.

Совсун зазначила, що Міносвіти розглядає можливість в 2017 році розділити в часі подачу документів до ВНЗ для вступників на програми бакалаврів і магістрів для зменшення навантаження на сервери. Також розглядається можливість забезпечити автоматичне завантаження даних про бали атестата про повну загальну середню освіту, оскільки зараз абітурієнти завантажують ці дані самостійно, що призводить до додаткового навантаження на систему.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук