Турчинов має віддати наказ знешкодити окупантів, - Гриценко

Віра Карпінська, 10 березня 2014251816
Турчинов має віддати наказ знешкодити окупантів, - Гриценко
фото kvedomosti.com
Анатолій Гриценко

Народний депутат Анатолій Гриценко вважає, що верховний головнокомандувач, обов’язки якого зараз виконує голова ВР Олександр Турчинов, повинен негайно віддати військам наказ захищати Україну.

Про це Гриценко написав у своєму блозі.

На його думку, окупантам у Криму треба оголосити ультиматум – через 12 годин, щонайбільше через добу скласти зброю. У випадку невиконання цієї вимоги – «знешкодити бандитів усіма доступними засобами».

«Насамперед, силами Внутрішніх військ і міліції (це їхня пряма функція), за підтримки армійських сил і засобів, спецпідрозділів СБУ та інших силових структур (це також їхня функція, якщо в країні виявлені незаконні збройні формування бандитів)», - наголосив Гриценко.

За його словами, відсутність такого наказу військам може спровокувати самостійні непідготовлені дії по захисту країни з боку свідомих патріотично налаштованих громадян. Але в такому випадку будуть масові жертви.

Крім того Гриценко зазначив, що невидання наказу про знешкодження окупантів стримує і охолоджує зарубіжних партнерів України, насамперед держав-гарантів нашої безпеки – США і Великобританію, від задіяння військових засобів стримування російської агресії проти України.

«Врешті-решт, Верховний головнокомандувач має усвідомити, що українські військові в Криму, яких російські війська і бандити взяли в заручники – це не «просто військові», це взята в заручники Україна. Здамо їх – здамо армію і здамо Україну. Допустити цього не можна!», - наголосив Анатолій Гриценко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 16

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук