Тяжкі новини...

Тримайте позитивну піґулочку

БлогиОлександр Клочан , 21 січня 2015 119

Гала-радіо - фсьо.) Перший мацкальський зомбошлюз акачурився.) І діджей Паша тепер не другий після Альони Бондаренко, а просто Паша.)

Прийшов нормальний європейський інвестор і сказав - альо село! Довго дуркуватимете під Москву? Ви Європа, чи памперс ординський? Будемо тепер слухати нормальну світову музику і вашу рідну. Бо це ж нормально кожній нації, в першу чергу слухати рідне, чи ви безхатченки? Руківвєрх тепер фкантактє послухаєте, чи деінде.

Тепер буде - "радіо ЄС". Європейська станція. Цитую: "Попри те, що формат «Європейської станції» передбачає європейську музику, радіокомпанія не планує обходити норми закону про квоти на музичні твори українських виконавців. Пан Давидов запевняє, що в ефірі 50% становитиме українська музика. За стилем це здебільшого буде поп-рок. «Більш того, українська музика буде лише українською мовою. Англомовну теж вітаємо, але якщо вона буде дійсно того ґатунку, який повинна мати англомовна пісня. На жаль, здебільшого англомовна українська пісня виглядає як посередня європейська. Російської музики не буде взагалі, російського виконавця жодного, навіть тих, хто поза політикою», - розповів продюсер про музичне наповнення."

З почином Вас, українці. Тепер у тренді - наше!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук