У червні до ЗСУ призвуть близько тисячі офіцерів запасу

СуспільствоАндрій Стець, 2 червня 20175080
Призиватимуть випускників військових кафедр віком до 43 років

У червні 2017 на службу в Збройні сили України призвуть близько тисячі офіцерів запасу, які отримали вищу освіту і одночасно закінчили військові кафедри, але при цьому не служили в лавах ЗСУ.

«Протягом червня ми повинні призвати до лав ЗСУ близько тисячі військовозобов'язаних – офіцерів запасу за приблизно 80 військовими спеціальностями. Всі ці військовослужбовці будуть проходити службу в тилових підрозділах і тільки за бажанням, на підставі контракту, будуть направлятися в район АТО», – заявив спікер ВСУ Владислав Селезньов, повідомляє «Радіо Свобода».

Зазначимо, що нагадаємо, що згідно з наказом міністра оборони, на службу будуть призвані офіцери запасу до 43 років, які отримали вищу освіту, ступінь бакалавра або більш високий ступінь і не проходили службу в Збройних силах.

Як інформував ZAXID.NET, начальник Генштабу генерал Віктор Муженко раніше заявив, що одним із напрямків комплектування штатних офіцерських посад Збройних сил України у 2017 році розглядається впровадження призову офіцерів запасу на військову службу за призовом терміном на 18 місяців.

Цього року до лав Збройних сил України будуть призивати офіцерів запасу, тих, хто закінчив військові кафедри вишів, але не проходив військової служби. Як повідомив заступник начальника головного управління персоналом Генштабу ЗСУ Марк Андрусяк, протягом року планується призвати близько чотирьох тисяч осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук