У Дрогобичі й Бориславі майже 20 депутатів отримали повістки у військкомати

Головні Новини за 12 лютогоВікторія Іваскевич, 12 лютого 2015, 19:33 1408 0

Працівники Дрогобицько-Бориславського військкомату продовжують роздавати повістки депутатам місцевих рад. Так, у середу, 11 лютого, обранцям Дрогобича вручили повістки на засіданні бюджетної комісії. Втім, лише три обранці взяли повістки, інші шість не прийшли.

Депутати запевняють, що візит комісара для них – несподіванка.

«Ми не знали, ми прийшли на розгляд бюджету розвитку. Але реакція нормальна. Ми розуміємо, яка в державі ситуація», – зазначив депутат Дрогобицької міськради Ігор Розлуцький.

Обранці кажуть: якщо дасть добро медкомісія, то готові взяти зброю в руки. Загалом по всьому району виписали повісток вже на цілий депутатський взвод.

«Місто Стебник – в нас підлягає мобілізації 6 чоловік, при населенні 30 тисяч. Місто Трускавець – десь 7-8 осіб. У Дрогобичі – 9 осіб, а приблизно 20 людей – буде райрада», – розповів військовий комісар Дрогобицько-Бориславського військкомату Віктор Попов.

У Бориславі також роздали 13 повісток. Це третина всього депутатського корпусу міста. Єдина проблема, за словами секретаря, що шестеро з них працюють в бюджетній комісії.

«Вона втрачає більшість від складу комісії, відповідно, жодного фінансового рішення не можна буде розглянути», – пояснив секретар Бориславської міської ради Ігор Яворський.

У Трускавці обранці відверто не задоволені ходом мобілізації. Як повідомляв ZAXID.NET, 24 депутати Трускавецької міської ради із 45 отримали повістки про виклик до військкомату. За дивним збігом обставин серед них щонайменше 17 депутатів, які нещодавно утворили нову більшість та не підтримують політику міського голови Руслана Козира. Тож у цьому депутати вбачають політичний підтекст, а військкомати такі чутки називають нісенітницями.

«Я навіть не знав, що там керівник адміністрації має з людьми певне непорозуміння. Для мене це дико, тому що я не маю часу на цю дурню, я просто вручив повістки, а потім між депутатами почались якісь розмови», – пояснив Попов.

Відтак він додав, що депутати запросили його до Трускавця, аби послухати, за якими критеріями виписували депутатам повістки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук