У головного лікаря Жидачівської райлікарні заберуть державну стипендію

12-річний Роман Кулак помер через неправильно поставлений діагноз

Головний лікар Жидачівської центральної районної лікарні Богдан Бойчук був у списку 10 медиків Львівщини, яким наприкінці 2017 року Президент України призначив дворічні державні стипендії. Однак тепер його відкликають із списку стипендіатів. Про це 7 лютого на своїй сторінці у Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Відкликаємо головного лікаря Жидачівської центральної районної лікарні з переліку кандидатів на державну стипендію видатним діячам охорони здоров’я», - написала очільниця.

Причина – смерть 12-річного хлопчика з Тернопільщини Романа Кулака. У дитини був непрохіднісить тонкого кишківника, але лікарі не змогли вчасно поставити правильний діагноз. На початку грудня 2017 року комісія МОЗ дійшла висновку, що дитина померла саме через недбалість лікарів.

«Ми дізналися про ситуацію пізніше, ніж подали кандидатури стипендіатів на розгляд Кабміну. Проте вважаємо неприпустимим, щоб в українській лікарні могла трапитися подібна ситуація. Сьогодні на Уряді прийняли рішення звернутися до Президента з пропозицією вилучити головного лікаря зі списку стипендіатів в Указі», – написала Уляна Супрун.

Уляна Супрун також каже, що у майбутньому МОЗ планує запровадити ліцензування для медиків. Кожен лікар буде отримувати ліцензію на роботу і це буде гарантією його фаховості. Якщо він порушить стандарти надання допомоги, то втратить ліцензію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук