У Google Maps з'являться SOS-сповіщення про небезпеку

Компанія Google додала нову функцію SOS Alerts («SOS-сповіщення») для свого пошуковика та Google Maps. В такий спосіб користувачам надаватиметься інформація про стихійні лиха або інші небезпечні події, інформує «Еспресо ТВ» з посиланням TechCrunch.

Сповіщення з’являтимуться у верхній частині результатів пошуку, а також у картах, коли користувач шукає інформацію про певний інцидент або про уражений регіон.

У пошуку Google відображатиметься інформація про ситуацію, карти, новини, номери служб екстреної допомоги (якщо такі є), сайти тощо. Відповідні дані показуватиме і картографічний сервіс Google Maps. Він у режимі реального часу повідомлятиме про закриття доріг та ситуацію з транспортними перевезеннями.

Якщо користувач знаходиться поблизу регіону, де трапилася катастрофа, Google може надсилати сповіщення про інцидент, що спрямовуватимуть його до потрібної інформації.

Нова функція є доступною для пошуковика Google на ПК, додатків Google на Android та iOS, а також для Google Maps для мобільних пристроїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук