У касах Львівської залізниці записують розмови пасажира і касира

Марта Кривецька, 25 вересня 20138590
У касах Львівської залізниці записують розмови пасажира і касира
Львівська залізниця

Наприкінці літа у касах позакласних вокзалів та у міських касах попереднього продажу залізничних квитків у Львові було встановлено спеціалізовану систему для архівування розмов між пасажирами та касирами. Ці пристрої допомагають у випадку скарг пасажира на обслуговування оперативно провести розбір ситуації, проаналізувати роботу касира.

Як повідомили в прес-центрі ДГТО «Львівська залізниця»,  системи архівування розмов встановлені на вокзалах у Львові, Рівному, Ужгороді, Івано-Франківську, Чернівцях, Чопі, Тернополі та у міських касах на вулиці Гнатюка у Львові.

Касири стверджують, що почуваються тепер комфортніше, адже на непорозуміння чи скарги від пасажирів можна оперативно відреагувати. Встановлена система архівує розмови протягом місяця, а доступ до системи мають лише кілька відповідальних осіб, відтак унеможливлене втручання сторонніх людей чи самих працівників у роботу системи архівування.

Уже протягом майже двох місяців роботи системи розмови касирів з пасажирами кілька разів аналізувала спеціальна комісія, до складу якої входять фахівці пасажирської служби, начальники вокзалів, представники профспілкових органів. Самі ж квиткові касири зазначили, що система жодним чином не вплинула на їхню роботу, натомість деякі пасажири, які полюбляють посваритися з залізничниками, поводяться чемніше, коли розуміють, що їх розмову зафіксовано.

Нагадаємо, у першому кварталі цього року в приміських потягах Львівської залізниці оштрафували 81 пасажира без квитка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук