У Китаї будівельники знайшли дві кришталевих труни з тілами 500-річної давності

СвітРоман Ганкевич, 27 березня 201750770
Мумії, як і їх одяг, збереглися досить добре

Будівельна бригада в Китаї, яка прокладала каналізаційні труби, натрапила на могилу з двома муміфікованими тілами в кришталевих трунах. Знайдені поховання відбулися приблизно 500 років тому, повідомляє South China Morning Post.

Як зазначається, ця знахідка була зроблена в повіті Тайкан міського округу Чжоукоу провінції Хенань. За словами вчених, тіла належать онукові Гу Цзо, відомого чиновника часів династії Мін, яка правила в Китаї в 1368-1644 роках, а також його дружині.

На одязі похованих тіл досі видно золотий візерунок і загалом він зберігся дуже добре. Деякі користувачі мережі Інтернет в Китаї висловили побоювання, що місцеві мешканці встигли розтягнути цінності, зокрема, мечі і віяла, які могли міститися в похованні. Однак, на думку місцевої влади, в могилі швидше за все не було ніяких цінних речей, так як чиновники епохи Мін зазвичай жили досить скромно.

У Китаї існує закон, згідно з яким перед проведенням будівельних робіт необхідно отримати дозвіл археологів. Однак дана бригада проводила прокладку труб без усякого дозволу, тому поки незрозуміло, якої шкоди будівельники могли завдати знахідку.

Зараз на знайденому похованні встановлено цілодобовий пост охорони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук