У Криму порушили справу проти брата засудженого євромайданівця

У Криму проти брата засудженого учасника Євромайдану Олександра Костенка Євгена порушили справу за те, що під час суду він показав непристойний жест. Про це повідомив адвокат Дмитро Сотніков на своїй сторінці в Facebook.

«Знайомились по 217 КПК РФ зі справою Fuck’а – кримінальною справою, в якій молодший брат Олександра Костенка – Євген – звинувачується в тому, що він «підірвав авторитет судової влади Російської Федерації, виховний вплив суду і принизив честь і гідність Федерального судді Київського районного суду м. Сімферополь Можелянского В.А.», показавши йому «жест явно образливого характеру, а саме пальці кисті руки стиснуті, середній палець виставлений вгору, що означає чоловічий статевий орган», – зазначив Сотніков.

Адвокат повідомив, що після ознайомлення з матеріалами суду, захист подав клопотання про припинення кримінальної справи у зв'язку з відсутністю складу злочину.

При цьому адвокат зазначив, що чиновники, які брали участь у кримінальному процесі над Олександром Костенком, зокрема так званий прокурор Наталя Поклонська, ображали підсудного і його рідних, чим і спровокували Євгена на таку поведінку.

«Мова йде про те, що ображати і принижувати людей мають право тільки люди в мантіях і в прокурорській формі, вони мають право прикривати незаконні пікети, чинити тиск на громадську думку, зневажливо і принизливо звертатися з підсудним і членами його сім'ї. Це беззаконня провокує адекватну реакцію», – зазначив адвокат.

Він вважає, що ця справа має на меті розправу із сім’єю українців Костенків.

«Справа є безумовно політичною, і покликана завершити розправу над сім’єю українців Костенків, батько якої зник 03.03.2015, старшого сина посадили за участь в Євромайдані 15.05.2015, мати вже пережила два інсульти, тепер взялися за молодшого сина», – написав адвокат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук