У Латвії порушили справу проти організатора турпоїздок в анексований Крим

СвітЮлія Поліковська, 21 квітня 20160

Поліція безпеки Латвії звернулася у прокуратуру Ризького судового округу з проханням почати кримінальне переслідування особи, яка організувала туристичні поїздки до Криму. Про це повідомив Delfi.

«Кримінальний процес розпочато за фактом порушення заборони ЄС надавати послуги, які безпосередньо пов’язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі», – повідомили у Поліції безпеки Латвії.

У відомстві вважають, що зібрано достатньо доказів, щоб почати кримінальне переслідування відносно однієї фізичної особи за навмисне порушення нормативних актів, які регулюють в Латвії застосування санкцій, встановлених законодавством ЄС та іншими міжнародними організаціями.

Зазначимо, 17 червня минулого року Поліція безпеки провела обшуки в компанії «MKBC TOUR», яка надавала послуги, пов’язані з туризмом в Криму і Севастополі. Суд санкціонував обшуки на двох об’єктах підприємства.

Представник турфірми пізніше заявила, що до Криму було продано чотири путівки в травні і червні. Фірма не була інформована про те, що організовувати подорожі до Криму заборонено.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук