У Латвії затримано ватажка регіонального відділення «байкерів Путіна»

СвітЛюбко Петренко, 7 квітня 20160
У Латвії затримано ватажка регіонального відділення «байкерів Путіна»

У четвер, 7 квітня, у Латвії був затриманий керівник регіонального відділення російського мотоклубу «Ночные волки» Ігор Лакатош. Він був включений до «чорного списку» у зв’язку з анексією Росією Криму й російською агресією на Донбасі – повідомило інформаційне агентство Delfi з посилання на слова міністра внутрішніх справ країни Ріхарда Козловскіса.

Міністр повідомив, що найближчим часом Лакатош, котрий є громадянином Росії, буде депортований з Латвії.

Ім'я Ігоря Лакатоша і ще кількох російськомовних мешканців Латвії з'являлося в інформаційному просторі республіки минулого року. Фігуранти повідомлень брали участь в організованому пропутінськими байкерами пробігу за маршрутом Москва-Берлін.

Відомо, що байкерський клуб «Ночные волки» вже тривалий час тісно співпрацює з російськими органами влади. Беззмінний президент мотоклубу Олександр Залдостанов на прізвисько «Хірург» був довіреною особою президента Росії Володимира Путіна під час президентської кампанії.

У на початку 2015 року «Хірург» разом з російським актором Михайлом Пореченковим й іншими відомими в Росії людьми став ініціатором створення російського руху «Антимайдан», який ставить собі за мету «протидіяти незаконним спробам повалення чинної влади на манер українського Євромайдану».

У грудні 2014 року з боку США на клуб «Ночные волки», в тому числі і на «Хірурга» персонально, були накладені економічні санкції в зв'язку з російською анексією Криму і бойовими діями на сході України. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук