У Луцьку службовці вишу продали 7 авто, призначених студентам-інвалідам
У Луцькому інституту розвитку людини університету “Україна” службові особи привласнили 7 транспортних засобів, які передала студентам-інвалідам державна виконавча служба. Службовці продали їх приватному підприємцю за 32 тис. грн, привласнивши кошти.
Як повідомили ZAXID.NET у відділі зв’язків із засобами масової інформації, Луцька прокуратура порушила кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Луцького інституту розвитку людини університету “Україна”.
Генеральної прокуратури України, в 2009 році Луцькому інституту розвитку людини університету “Україна”, в якому навчалося 163 студенти-інваліди та 14 дітей-сиріт, державна виконавча служба безкоштовно передала 7 транспортних засобів. Однак службові особи цього ВНЗ не взяли цих автомобілів на баланс та не поставили на облік в органах ВРЕР, а продали їх приватному підприємцю за 32 тис. грн, привласнивши кошти.
Триває досудове слідство.