У Луцьку відпиляли голову картонному Сталіну
27 січня під стінами управління МВС у Волинській області відбулася акція протесту «Свободу націоналістам!» у рамках всеукраїнської громадянської кампанії «Один за всіх – всі за одного!». Тому націоналісти, з метою відновлення законності, спершу відпиляли голову «пам’ятнику», а згодом демонтували його.
Серед учасників акції були представники ВО "Свобода", "Національного Альянсу", Молодіжного Націоналістичного Конгресу, "Студентської Свободи", Конгресу Українських Націоналістів, "Української Народної Молоді", позаорганізаційні націоналісти.
Учасники акції скандували гасла "Свободу політв’язням!", "Один за всіх – всі за одного!", "Слава Україні!", "Україна понад усе!", "Бандитів в погонах до суду". Пікетувальники тримали плакати з іменами та фото затриманих побратимів, банери "Системі не зламати патріотів", "Свободу патріотам", "A.C.A.B.", червоно-чорну та синьо-жовту символіку.
Як повідомили ZAXID.NET організатори, особливе обурення у представників органів внутрішніх справ викликала поява картонного пам’ятника Йосифу Сталіну навпроти входу до УМВС. На їх думку, ця "мала архітектурна форма", як і у Запоріжжі, була встановлена незаконно, без належних дозволів та погоджень. Тому націоналісти, з метою відновлення законності, спершу відпиляли голову "пам’ятнику", а згодом демонтували його.
Учасники акції передали резолюцію із вимогами заступнику начальника управління МВС у Волинській області Миколі Лисюку та начальнику Луцького міськвідділу УМВС у Волинській області Роману Крохмалю.
Акція "Свободу націоналістам!" завершилася виконанням гімну України.