У Львівській міськраді обговорили перспективи співпраці зі США

Місто відвідав Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт

СуспільствоОрися Шиян, 11 лютого 20162541

11 лютого до Львова прибула делегація Національного університету оборони США та Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. Під час зустрічі з міським головою Львова Андрієм Садовим обговорили перспективи співпраці обох країн, а також економічне зростання Львова, створення нових робочих місць, залучення молоді у сферу управління містом, інформує прес-служба міської ради.

«Насамперед, скажу, що ми надзвичайно вдячні американському уряду за ту підтримку, яку ми маємо в останні складні роки нашого життя. Львів – дуже безпечне місто, культурна столиця України, місто, яке насправді має дуже багато розумних талановитих людей. І, зрештою, сьогодні у війні перемагає інтелект», – відзначив Андрій Садовий.

Мер розповів, що Львів вже 9 років практикує стажування випускників та студентів у міській раді, а найкращі з них залишаються там працювати.

«Ми – наймолодша рада в Україні, і це найбільш надійний метод підготовки кадрів. Я випробував різноманітні технології: запрошував людей з різних міст та країн, брав людей з бізнесу, військової служби, але найкращий метод – це виховувати з нуля», – додав Садовий.

Гостям також розповіли про хорошу динаміку економічного розвитку Львова, позаяк тут активно розвиваються сфера ІТ, туризм, машинобудування, створюються нові робочі місця, розвивається інфраструктура.

«Три роки тому у Львові з нуля почали виробляти трамваї, тролейбуси та електробуси, і їхня ціна на 40% нижча, ніж європейських аналогів, а якість – вища. Ми – проблема для європейського ринку», – підкреслив Андрій Садовий.

Тож міський голова запросив представників бізнесу США започатковувати бізнес у Львові та гарантував максимально сприятливі умови для тих, хто вкладатиме сюди кошти та створюватиме нові робочі місця. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук