У Львівському університеті відкриють сучасну IT-лабораторію

У вересні 2018 року на факультеті електроніки Львівського національного університету імені Івана Франка запрацює нова сучасна лабораторія. Її відкриють за сприяння львівського ІТ-кластеру та компанії Infopulse. Про це повідомили на сайті ІТ-кластеру.

Нова лабораторія запрацює у межах програми Data Science&Intelligent Systems, яку на факультеті електроніки ЛНУ ім. Івана Франка запустили минулого року. Лабораторію обладнають сучасним сервером для обчислень. Вона буде розрахована на 15 робочих місць, на яких працюватимуть студенти. Також там відбуватимуться лекції та воркшопи ІТ-експертів для студентів.

Ідею створення лабораторії підтримала компанія-учасниця ІТ-кластеру Infopulse, яка уже 27 років займається розробкою програмного забезпечення і налічує майже 2 000 працівників у 7 містах України.

«Проект створення лабораторії є ідейно близьким для нас та відповідає цьогорічній концепції компанії – «I am a citizen of Ukraine». У межах концепції ми заохочуємо спеціалістів брати активну участь в розвитку нашої країни, долучатися до соціальних та освітніх ініціатив. Вже більше як 25 років Infopulse докладає зусиль, щоб Україна ставала більш конкурентоспроможною і сильною. Для Львова ми створили перший в країні портал адміністративних послуг міста, і раді продовжувати такого роду співпрацю з містом. Infopulse зацікавлений у розвитку ІТ-галузі, особливо в такому перспективному напрямку, як Data Science», – розмовів регіональний менеджер Infopulse Іван Коржов.

Інноваційна програма навчання Data Science & Intelligent Systems стартувала у вересні минулого року. У перший рік навчання студенти програми вивчають базові предмети спільні для всіх напрямків: вища математика, дискретна математика, алгоритми та структури даних, програмування та об‘єктно-орієнтоване програмування. А вже на другому курсі зможуть обрати свій майбутній профіль з чотирьох напрямків: Artificial Intelligence & Machine Learning, Data Analysis, Internet of Things та Smart Solutions. Студенти матимуть можливість проходити літню практику в ІТ-компаніях та брати участь у тематичних літніх таборах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук