У Львові демонтують непогоджені вивіски

Головні новини Львова 15.04Ірина Ващишин, 15 квітня 2016, 20:19 894 1

У Львові впорядковують вигляд зовнішньої реклами магазинів та інших громадських закладів. Якщо вивіска була встановлена без погодження і власник не зняв її добровільно, закладу загрожує примусовий демонтаж.

Заклад державної лотереї на вул. Довженка проігнорував вимоги стосовно своєї вивіски. Підприємці встановили її без погодження, тому комісія з міськради прибула до них особисто.

Лотерея працює під логотипом загальноукраїнського оператора. Але передавши повноваження на заклад місцевому ТзОВ, відповідальності він уник.

«Від цього оператора прийшов лист, що вони не мають стосунку до цієї реклами. Тому ми власне і приїхали, щоб з’ясувати обставини. Вивіска в них теж не погоджена», – розповів інженер міського відділу нагляду за станом зовнішньої реклами Ігор Чвак.

З’ясувалось, що заклад спочатку встановив вивіску, а вже потім двічі намагався погодити один і той же проект.

«Вони подавали в міську раду, щоб їм погодили проект, – їм відмовили. Після того були надіслані вимоги з певним терміном для того, щоб вони демонтували вивіску самостійно. Але підприємець проігнорував усі терміни», – зазначив начальник відділу оперативного реагування «Адміністративно-технічного управління» Володимир Базилевич.

Вартість демонтажу власник закладу має сплатити виконавцям. Та навіть попри загрозу таких примусових заходів більшість підприємців спочатку самовільно встановлюють вивіску, а вже потім під неї розробляють проект для погодження.

«І тут виникає колізія, оскільки підприємець розуміє, що він надарма витратив гроші, бо проект може бути не погоджений і йому доведеться переробляти вивіску. Ця процедура затягується в часі, оскільки підприємець постійно подає одні і ті самі проекти, не виконуючи рекомендацій робочої групи», – пояснив начальник ЛКП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

Поміж тим, якщо дотриматись правил, погодження вивіски триває до двох тижнів. Але майже щотижня комунальникам доводиться демонтувати незаконно встановлені споруди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук