У центрі Львова демонтували ще одну непогоджену вивіску

СуспільствоОрися Шиян, 5 квітня 20161

5 квітня у Львові зняли незаконну вивіску магазину алкогольних напоїв. Сьогодні вранці працівники відділу оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління» демонтували її на вул. Торговій, 15 поблизу ринку «Добробут».

Як зазначає директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик, здійснення демонтажу самовільно встановлених вивісок і зовнішньої реклами проводиться систематично. Адже підприємці, за його словами, свідомо порушують законодавство, не подаючи відповідних документів для погодження, або ж до кінця не поінформовані про порядок встановлення рекламних конструкцій.

Тому, аби уникнути подібних випадків, прес-служба міської ради нагадує, що для встановлення вивіски необхідно погодити проект її встановлення, а для облаштування зовнішньої реклами потрібний дозвіл від виконавчого комітету Львівської міської ради.

В іншому випадку вивіска чи реклама вважається незаконною і підлягає демонтажу. Коли управління виявить незаконно встановлену конструкцію, власнику скеровують вимогу подати відповідні документи для її погодження і узаконення або добровільно демонтувати у зазначений термін. Якщо підприємець цього не зробив, то конструкція підлягає примусовому демонтажу.

Власника письмово попереджають про це і якщо немає реакції ― працівники відділу оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління» демонтовують.

Нагадаємо, 25 березня на вулиці Сихівській комунальники демонтували кілька конструкцій, які самовільно встановили ломбарди, кредитні спілки та мовний центр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук