У Львові нагородили переможців конкурсу «Обличчя міста 2016»

Суспільствореклама, 7 листопада 2016, 09:01 507 0

У Львові нагородили переможців 17-го конкурсу «Обличчя міста». Цього року до участі зголосилась 31 компанії, з яких 16 увійшли до фіналу. 

«Дуже приємно, що сьогодні виростають наші українські, наші львівські фірми, які вже працюють по стандартах міжнародних, сучасних, правильних, бізнесових стандартах», – зазначила керівник міського управління економіки Вікторія Довжик.

Переможці – це успішні соціально-відповідальні фірми, які розвиваються, створюють робочі міста, а також мають довіру серед своїх клієнтів. 

«Так само як підприємство «Барком». Всі знають, що є двісті магазинів і своє виробництво. Вирощування продукції та виготовлення її – це також дуже важливо, а ще це кілька тисяч робочих місць», – сказав президент Львівської торгово-промислової палати Дмитро Афтанас. 

Цього року «Барком» торгова марка «Родинна ковбаска» втретє отримала нагороду. Підприємство перемогло у номінації «Львів торговий». У команді торгової марки певні, що це в першу чергу визнання клієнтів. Тож далі збираються розширювати мережу. 

«Подальші плани в нас – стати національним гравцем, зараз ми покриваємо 11 областей, залишається схід України. Я думаю, що ще в перспективі ми будемо відкривати там власні магазини», – розповів керівник відділу збуту ТМ «Родинна ковбаска» Руслан Волошенюк. 

Також в планах компанії вийти і на міжнародний ринок. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук