У Львові нагородили переможців конкурсу соціальної реклами «Україна – єдина!»

Головні новини за 29 вересняІрина Знась, Ірина Панчишин, 27 вересня 2014, 17:00 1012 0
дивіться також

Всеукраїнський фестиваль-конкурс соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!» завершився 27 вересня церемонією нагородження переможців у м. Львові та та флешмобом «Україна – єдина!» на площі Ринок. Під час флешмобу відбулося театралізоване дійство «Своє серце, Україно, я кладу тобі до ніг» у виконанні групи волонтерів громадських організацій та майстер-клас «Створюємо соціальний плакат» за участю студентів Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша, до якого могли приєднатися усі охочі.

Мета Всеукраїнського фестивалю-конкурсу соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!» – створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, що притаманні Українському народові, любові до України, готовності до її захисту та забезпечення суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості, поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки як основи консолідації Українського народу. 

 Фестиваль передбачав індивідуальну та групову участь за номінаціями  «Плакат» та «Відеоролик». На розгляд оргкомітету і журі надійшло 428 соціальних плакатів з усіх областей України, а також 67 відеороликів.

 Журі оцінювало кожну творчу роботу за 5-бальною шкалою за такими критеріями: відповідність роботи цілям фестивалю, професіоналізм (техніка й якість виконання), аргументованість (рівень інформативності, розкриття ідеї через заклики, гасла), оригінальність (новизна ідеї, креативність), позитивність. Членами журі в кожній з номінацій окрім переможців було визначено по кілька робіт, авторам яких будуть вручені Спеціальні відзнаки Фестивалю.

Так переможцем у номінації «Плакат» стали: перше місце: «Єдина країна – єдина сім’я!», автор – Козик Р., м. Мелітополь Запорізької області, та «Різні погляди – але єдина Україна»,автори – Лінкова О., Горова Д., м. Київ; друге місце: «Ця земля у нас – від Бога, завжди разом нам дорога», автор – Токарюк О. – м. Коломия Івано-Франківської області; третє місце: «Удар», автор – Журавський І., м. Львів.

 У номінації «Відеоролик» перше місце зайняв плакат «За єдність! За нероздільність!», автор Ратушняк А., м. Київ та «Єдність», автор Кисляченко М., м. Вінниця; друге місце – робота «Україна – єдина!», автор Черевко Є., м. Київ та «Борщ», автор Джуранюк І., м. Київ. Третє місце – «Єдність духу», автор Бігус В., Тернопільська область, та «Разом до мети», автор Джулай Є., м. Євпаторія, АР Крим.

У свою чергу вихованці львівського центру творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» отримали спеціальну відзнаку Всеукраїнського фестивалю-конкурсу соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!» за відеоролик «Сім’я».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук