У Львові обрали найкращі стартапи

Головні новини Львова 07.12Софія Трощук, 7 грудня 2018, 19:30 1859 0

Абетка з позою акули та розумний клунок. У Tech Start Up School після тривалого навчання молодих підприємців назвали найкращі стартапи. Із трьохсот продуктів обрали два десятки. З ними співпрацюватимуть і надалі. До того ж, допоможуть вивести проект на вищий рівень.

Упродовж трьох місяців стартапери навчалися у Tech Start Up School. Прийшли вони сюди з ідеями, а виходять з прототипами майбутніх проектів. Таке навчання, кажуть організатори, має дві мети.

«Перше це популяризація ідей, які мають інноваційний характер, друге це щоб зробити таку ком'юніті, тобто людей, які можуть постійно між собою спілкуватися, надихати», каже директор Tech Start Up School Назар Подольчак.

З трьохсот стартапів до кінця конкурсу пройшли лише двадцять. Зараз демонструють свої інновації. Ось, наприклад, стартап FlushWave це екопроект. Завдяки механізму можна повторно використовувати воду у трубах для миття авто чи поливання газонів.

«Ви, наприклад, помили руки, ця вода "не втекла" в загальну каналізацію, вона потрапила в загальну систему, де вона відфільтрувалася, провели дезінфекцію, і відправили цю воду, наприклад, для зливу унітазу», каже розробник стартапу Валерій Ярош.

Освітній проект Розумний будинок Wi-Fi. З його допомогою діти від п'яти до п'ятнадцяти років можуть вчитися програмувати.

«Діти можуть керувати голосом – є штучний інтелект, можуть програмувати з допомогою доповненої реальності, і ми маємо мови програмуванням», каже розробник стартапу Олександр Андрусенко.

Ще один проект для наймолодших Абетка-йога. Це постер із алфавітом. Але вчити його варто з допомогою поз для йоги так і літери легше запам'ятовуються, і здоров'я можна покращити.

«Дитина краще запам'ятовує літеру, коли в неї є, наприклад, персонаж – акула, і вона робить позу акули», каже розробниця стартапу Ольга Горох.

Покращити поставу й позбутися болю в спині пропонують засновники стартапу Клунок. Це розумний наплічник, який з допомогою датчиків повідомляє про неправильне навантаження на спину. Згодом формує інформацію в статистику.

«Також у нас буде щось типу особистого лікаря, який підказує людям, що можна зробити, щоби виправити їхню поставу. Як краще носити рюкзак, і що взагалі зробити», каже розробник стартапу Теодор Сергійчук.

Також у TechStartUpSchool є постійна виставка стартапів. Долучитися до неї, щоб знайти інвестора чи майбутнього партнера, може кожен.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук