У Львові обрали найкращі стартапи України

На Startup Competition під час IT Arena подались 150 стартапів із України та світу

СуспільствоСофія Трощук, 30 вересня, 15:45 666 0

До фіналу змагань Startup Competition потрапили десять стартапів, серед них і білоруська компанія. Переможця тут обирає журі з ІТ-фахівців України та світу.

«Цього року стартапи, можливо, в середньому трошки сильніші, ніж минулого. З іншого боку, багато стартапів приблизно одного рівня. І важко визначити, хто є сильніший, який є слабший», — каже член журі конкурсу Михайло Пузраков.

Загальний призовий фонд цьогорічних змагань — 95 тисяч доларів США. Переможець отримає 10 тис. доларів. Але це ще не все. На змаганнях можна знайти інвестора або ж ментора, який допомагатиме розвивати проект.

«Стартап-індустрія в Україні розвивається. Це гарно видно по якості заявок, які в нас були минулого року, і які в нас цього року були. Це гарно видно з інтересу венчурних закордонних фондів, інвесторів, які приїжджають сюди шукати команди з гарними ідеями, з можливістю до росту, щоби вкласти в них гроші», — додає керівник Startup Track та співорганізатор конференції Іван Дмитрасевич.

Київський стартап NUWORK — один із фіналістів. Він допомагає торговим мережам та ресторанному бізнесу швидко знайти кандидата на посаду.

«Клієнт наш генерує трафік кандидатів, ми пропускаємо через свою систему особистої співбесіди, при цьому зберігаємо 70% часу для рекрутера з одного боку, з іншого боку 80% кандидатів, які не змогли пройти форму, ми їх підштовхуємо до того, щоби вони закінчили процес», — каже виконавчий директор компанії NUWORK Андрій Баскаков.

Переможцем цьогорічного конкурсу став київський проект Legal Nodes. Це сервіс, що допомагає техологічним компаніям вирішувати юридичні виклики. На платформі вже зібрали понад сто юридичних представників.

«Ми зробили чат-бота, який задає кілька питань про бізнес, далі формує профайл компанії, генерує список юридичних завдань, які релевантні цій компанії, і підбирає під ці завдання юристів із нашого маркет-плейсу», — розповідає співзасновник проекту Legal Nodes Нестор Дубневич.

Друге місце журі розділили. 5 тисяч доларів і додаткові нагороди отримала компанія PatentBot – це чат-бот, який допомагає перевірити та зареєструвати торгову марку. Ще один стартап — Nuka, розділив із PatentBot-ом друге місце. Це багаторазові екоблокноти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук