У Львові педагогів вчать новітніх методик роботи з особливими дітьми

Головні новини Львова за 26.03Ірина Папірник, 26 березня 2015, 17:22 591 0

У Львівському університеті імені Івана Франка сьогодні, 26 березня, стартував тренінг для педагогів, які хочуть перекваліфікуватися на асистентів вчителів для роботи з дітьми з особливими потребами, які навчаються за інклюзивною формою. На навчання приїхали вчителі з усіх областей України. Впродовж 10 днів їм розповідатимуть як працювати з різними категоріями дітей з особливими потребами та навчатимуть новітніх методик.

«Наприклад, методика для дітей з аутизмом – методика Тіч, яку я принагідно викладаю для всієї України. Це певна концепція, яка полягає у струтуруванні простору, часу і дій стосовно дітей з аутизмом», – розповіла організатор тренінгу Катерина Островська.

Зараз на навчання зголосилося 58 людей. Вчителька української мови Олена приїхала з Черкас. У неї в класі навчається хлопчик, хворий на аутизм. Тому аби була змога краще з ним порозумітися і допомагати йому, вирішила перекваліфікуватися.

«Перший рік він працював на ідивідуальній формі навчання, а потім ми почали його залучати до колективу, наприклад, на основні уроки він йшов до вчителя, а на легші разом з дітьми, і в нього почався кращий розвиток, він набагато ліпше почав говорити і писати», – зазначила вчителька з Черкас.

В Україні кількість особливих дітей стрімко зростає. І кожен з них має право на хорошу освіту та швидку адаптацію в суспільстві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук