У Львові придбали обладнання для шкільних кабінетів фізики за ₴1,7 млн

Управління освіти Львівської міськради замовило 20 комплектів обладнання для шкільних кабінетів фізики

Управління освіти Львівської міськради замовило 20 комплектів приладів для шкільних кабінетів фізики за 1,7 млн грн. Про це йдеться в інформації у системі публічних закупівель Prozorro.

Стартова ціна закупівлі становила 3 млн грн. Під час аукціону, в якому змагалися п’ятеро учасників, ціна була знижена до 1700700 тис. грн. За підсумками аукціону, 7 березня, управління освіти ЛМР уклало угоду із переможцем, - фізособою-підприємцем Маргаритою Василівною Шелест із Рівного.

ФОП Шелест має до 15 травня 2018 року поставити управлінню комплекти лабораторного та демонстраційного обладнання для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів для шкільних кабінетів фізики.

Зокрема, для шкіл замовили динамометри, розбірні калориметри, кільця Ньютона, комплекти для Спостереження за неперервним і лінійчастим спектрами, комплекти фотографій треків заряджених частинок, дугоподібні жолоби для вивчення траєкторії кинутого тіла, лінзи збиральні та розсіювальні, діафрагми, прозорі моделі оптичних об’єктів, поляроїди, терези, термометри, хімічний посуд тощо.

З-поміж демонстраційного обладнання, придбали барометри-анероїди, вакумні ковпаки з дзвониками, вакумні насоси Комовського, відерка Архімеда, диски Ньютона, електрометри, електроскопи, електрофорні машини, камертони на резонуючих ящиках, демонстраційні комплекти з електролізу, кулі Паскаля, набори оптичної лави, пристрої для демонстрації збереження імпульсу, сполучені посудини, теплоприймачі тощо.

Зазначимо, у бюджеті Львова на 2018 рік на закупівлю обладнання для кабінетів фізики передбачені 5 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук