У Львові провели барвистий кавуновий фестиваль
У Парку культури організували одразу дві забави на одному майданчику – Кавуновий фестиваль і Фестиваль фарб
У львівському Парку культури ім. Богдана Хмельницького 30 серпня вдруге провели Кавуновий фестиваль, який започаткували тут минулого року. Паралельно з кавуновим на центральному майданчику при вході в парк також відбувався Holi Fest – Фестиваль фарб.
І хоча другий фестиваль мав би розпочатися на годину пізніше, діти і підлітки, які попередньо придбали фарби, почали бавитися одразу, обсипаючи один одного різнокольоровим порошком.
На Кавуновому фестивалі зорганізували численні місця для забав з кавунами – кавунові бої, перегони у мішках із смугастими ягодами в руках, поїдання кавунів на швидкість. Окрім того, тут відбувалися різноманітні майстер-класи, конкурси, та воркшопи.
На майданчику для кавунових боїв кавунами не кидалися. Але «лицарі» у шоломах із кавунових шкірок могли позмагатися у двобої поролоновими мечами. Діти стрибали у мішках, тримаючи в руках кавуни.
Придбати кавуни можна було одразу на місці. Кавун також слугував перепусткою на фестиваль. Його можна було обміняти на квиток.
Майстер по різьбленню на фруктах Ігор Дрималовський каже, що немає спеціальної професії, яка б визначала те, чим він займається. Він уже 6 років працює різьбярем по дереву, але сьогодні його запросили вирізати різні фігури з кавунів.
«Складно звикнути, бо я спеціаліст із різьби по дереву. Там потрібно докладати великих зусиль, тримаючи різець двома руками. А в різьбі по фруктах зовсім інша специфіка. Тут малюєш різцем. Є таке мистецтво карвінг. Це тайське мистецтво», – розповів він ZAXID.NET.
Забава у парку зібрала декілька сотень відвідувачів. Переважно це діти та молодь, які прийшли насамперед, щоб розважитися на Holi Fest – веселому кольоровому святі. Традиція фестивалю походить з Індії, де під час 16-денного святкування учасники фестивалю посипають один одного кольоровою пудрою або обливають підфарбованою водою.
Придбати фарби можна одразу на фестивалі. Вони легко змиваються водою зі шкіри та одягу. Фестиваль триватиме до вечора і завершиться переглядом фільму під відкритим небом, як це традиційно відбувається у парку щовихідних.
Усі фото Мирослава Пархомика/ZAXID.NET