Через масове захворювання учнів на грип дві львівські школи призупинили навчання

Школа «Будокан» розташована на вул. Шухевича

У вівторок, 6 лютого, у школі східних мов та бойових мистецтв «Будокан» №35, що на вул. Шухевича, 2 на тиждень призупинили навчання через велику кількість дітей та вчителів, які захворіли на грип. Від 7 лютого до 13 лютого у навчальному закладі не проводитимуть уроки. Про це ZAXID.NET розповів директор школи Олександр Козловський.

«Щодня зростає кількість дітей з ГРЗ та грипом. Я не хочу чекати поки захворіє половина школи. Окрім того, захворіло багато учителів. Зауважу, що це не карантин, ми зібрали педраду і прийняли рішення, що розумніше буде тимчасово зупинити навчання», - сказав директор школи.

За інформацією Олександра Козловського, у школі захворіло 27% учнів, загалом у навчальному закладі є близько 230 дітей.

Як зазначили в міському управлінні освіти, жодної інформації щодо ситуації із захворюванням дітей на ГРВІ від директора школи східних мов та бойових мистецтв «Будокан» № 35 не надходило. Тому управління освіти буде з’ясовувати, на підставі чого призупинено навчальний процес.

«Від директора школи інформації щодо ситуації із захворюваністю дітей на ГРВІ не надходило. Тому управління освіти буде з’ясовувати, на підставі чого було прийнято одноосібне рішення про призупинення навчального процесу. Оскільки, відповідно до норм чинного законодавства, таке рішення може приймати орган управління освіти», – зазначила Галина Слічна, директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР.

За даними одноденного моніторингу відсутності дітей у навчальних закладах, у школі східних мов та бойових мистецтв «Будокан» № 35 станом на 06 лютого були відсутні 18,2% учнів.

Через грип навчання також призупинили до 12 лютого у школі-інтернаті Марії Покрови, що на Личаківській, 35, де захворіли 23 учні з 68-ми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук