У Львові створять Центр інновацій для роботи над ІТ-рішеннями для міста

Окрім проектного офісу, лабораторії, конференц-залу, тут проводитимуть презентації та відбір стартапів

У Львові створять Центр інновацій для роботи над ІТ-рішеннями для міста
Центр інновацій планують відкрити на вул. Валовій

У четвер, 25 січня, на сесії Львівської міської ради прийняли рішення про надання департаменту розвитку міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Валовій, 2. Як зазначила начальниця управління ІТ Львівської міської ради Марта Романяк, тут планують створити Центр інновацій. Про це повідомила прес-служба міськради.

«Є хороша ініціатива управління ІТ Львівської міської ради створити в місті Центр інновацій – середовище креативних ідей, доступу до знань та професійної експертизи. Такий центр може стати місцем народження інновацій та ІТ-рішень для побудови smart-city у синергії з ІТ-компаніями та студентами. Центр інновації стане проектним офісом для роботи над ІТ-рішеннями для міста. Тут ми плануємо зробити, окрім проектного офісу, лабораторії, конференц-зал, Startup school, де ми зможемо проводити пітчинг стартапів та розробляти ІТ рішення для міста Львова.Так, завдяки такому Центу інновацій ми зможемо впровадити ІТ-рішення у всі сфери життя міста для побудови повноцінного smart-city», - зазначила начальниця управління ІТ Львівської міської ради Марта Романяк.

Проект планують реалізувати спільно з львівським ІТ Кластером, УКУ, ЛНУ імені Івана Франка та НУ «Львівська політехніка».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук