У Львові відбудеться антикорупційний форум

СуспільствоЛілія Матвіїв, 26 листопада 20143131

У четвер, 27 листопада, у Львові стартує Всеукраїнський антикорупційний форум. Організаторами заходу є Інститут лідерства та управління УКУ і Львівська бізнес-школа УКУ. Участь у форумі візьмуть близько 150 людей з усіх регіонів України.

Форум відбудеться в рамках проекту «Школа відповідального громадянина», що має на меті створити платформу для обговорення викликів у боротьбі з корупцією та розробити практичні моделі для подолання хабарництва в місцевих органах влади.

Учасники форуму поділяться успішними прикладами подолання корупції та розроблять моделі боротьби з корупцією у таких сферах: освіта, медицина, адміністративні служби, митна і податкова служби, міліція та ДАІ. Результатами форуму будуть інструкції у вигляді інфографік, відеороликів, мобільних додатків. Після форуму організатори проведуть шість виїзних турів різними областями України для представлення та поширення цих напрацювань.

Серед доповідачів форуму будуть чимало відомих авторів, політиків, підприємців. Зокрема, автор книги «Чому Грузії вдалося» Лариса Буракова, заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун, екс-міністр економіки, голова Дорадчої ради LvBS Павло Шеремета, засновник компанії pro.mova Євген Глібовицький, аналітик Transparency International Україна Сергій Гула та інші.

Як зазначила директор Інституту лідерства та управління УКУ Наталія Бордун, щоб змінити корупційну поведінку, треба починати зі змін на низинному рівні, тож такий захід є актуальним для усіх верств населення.

Форум проходитиме на філософсько-богословському факультеті УКУ на вул. Хуторівка та триватиме до 29 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук