У Львові відбулась акція за перехід міста на відновлювальні джерела енергії

Акція розпочалась з кліматичного лекторію, після чого активісти збирали підписи за перехід міста на ВДЕ на площі Ринок

У Львові відбулась акція за перехід міста на відновлювальні джерела енергії
фото ЛМР
Після лекторію активісти збирали підписи львів’ян під листівками за перехід міста Львова на 100% ВДЕ

У суботу, 8 вересня, у Львові відбулась акція у рамках всесвітньої кліматичної мобілізації «Дій за клімат», під час якої екологічні активісти спонукали використовувати відновлювану енергію взамін викопному паливу.

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, акція розпочалась з кліматичного лекторію у Інституті міста. Після лекторію активісти збирали підписи львів’ян під листівками за перехід міста Львова на 100% ВДЕ.

Головою метою акції є встановлення діалогу з місцевими органами влади щодо адаптації міста до зміни клімату шляхом використання відновлюваних джерел енергії як основних джерел енергії та припинення використання викопного палива, унаслідок використання якого змінюється загальний екологічний стан Землі.

«Все, що відбувається довкола нас, є прямими наслідками діяльності людини. Ми стали зачинателями прогресу колись, коли почали добувати копалини з надр Землі. Але ми не втратили можливість робити ці зміни і сьогодні — перейти на відновлювані джерела енергії, зменшивши шкоду, яку ми завдаємо довкіллю. Саме тому лекторій у Львові допоможе нам зрозуміти, що відбувається, як на різних рівнях ми можемо повпливати на ці зміни, а вже потім публічно висловити свої погляди, підписавши листівки з вимогами до влади міста перейти на ВДЕ», — коментує організаторка кліматичної акції у Львові Діана Попфалуші, координаторка ГО «За ЕКОрозвиток».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук