У Львові відбулися дві протилежні акції щодо вирубки лісів

Між екоактивістами і представниками лісогосподарств виникла сутичка

Головні новини Львова 22.11Юрій Герун, 22 листопада 2016, 13:43 2294 8

22 листопада у Львові відбулися одразу дві акції щодо вирубки лісів в області – одна на підтримку, друга проти вирубування лісів.

Прихильники акції «Стоп лісоцид» зібрались біля пам’ятника Франкові. Вони зробили символічну труну із висохлим деревом і принесли її до облради, де зараз відбувається засідання сесії.

Активісти одягнули маски керівників лісових господарств та начальника управління лісового господарства області

На противагу цим активістам зібралися представники лісових господарств, які звинувачували активістів «Стоп лісоцид» у проплаченому мітингу.

Працівники лісових господарств мали свої плакати і перекрикували активістів

Під час того, як активісти «Стоп лісоцид» виголошували промови, їхні опоненти почали перекрикувати їх у гучномовець, що спричинило невелику сутичку.

Після того колона демонстрантів «Стоп лісоцид» підійшла до облради. Там активісти демонстративно спалили портрети очільників «Галсільліс» Петра Пешка і начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки.

До демонстрантів вийшов представник обласної екологічної комісії, якому передали вимоги і попросили слова на сесії. Труну занесли в сесійну залу, де активісти озвучили свої вимоги. На сесії домовилися долучати екоактивістів до роботи, круглих столів і налагоджувати співпрацю щодо контролю за діяльністю лісових господарств.

Якщо ці домовленості надалі будуть ігноруватися, активісти пригрозили діяти як під час Революції Гідності.

Усі фото - Ростислава Коваля/Facebook

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук