У Львові відбулися відкриті співбесіди з претендентами на посаду очільника податкової

Головні новини Львова 30.07Вікторія Іваскевич, 30 липня 2015, 20:09 1334 0

На посаду очільника Державної фіскальної служби у Львові претендує шістнадцять кандидатів. Без господаря львівське обласне управління вже більше року. В червні на посаду оголосили новий конкурс. На вакансію зголосилось чимало охочих. Всім їм влаштували публічну співбесіду. Так окрім високопосадовців послухати кандидатів могли і представники громади.

Громадські активісти за час пошуку нового керівника податкової вже навіть встигли заблокувати та розблокувати роботу ДФС. Втім, в столиці із посадовцем так і не визначились. Оголосили ще один конкурс. Серед кандидатів і податківці, і підприємці, і помічники депутатів. Словом, вистачає як нових, так і знайомих облич. Як-от теперішній виконувач обов’язків голови управління. 

«Я вже маю трошки досвід в цій структурі. З іншого боку – я в структурі недовго, рік я тільки працюю ДФС », – розповів кандидат на посаду, в.о. начальника обласного управління ДФС Василь Лемішовський.

Прийшов на співбесіду і Михайло Коропецький. Це вже другий його конкурс на цю посаду. В червні мало не став головою. Вийшов у фінал відбору разом із Маркіяном Мальським. Втім, Київ відхилив обидві кандидатури. 

«Мене, чесно кажучи, кар’єра в цій службі не цікавить, мене цікавлять зміни і розвиток умов для підприємництва на Львівщині», – зазначив кандидат на посаду керівника прокуратури Михайло Коропецький .

Обирали керівника та проводили співбесіду комісія із держслужбовців та активістів. Кандидатів на розмову викликали по черзі. П’ятеро охочих посісти вакантну посаду не з’явились. Здебільшого претенденти обіцяли боротьбу з корупцією, конвертаційними центрами, прозорість та більше «білих» зарплат. А ще відчутно нервували.

Після презентації власної кандидатури, претендентові 10 хвилин задавали запитання. Тут – активісти не цяцькалися. Запитували і про багатих родичів, і про статки. Запитання і пропозиції міг висловити кожен.

Після відкритої співбесіди кандидати поділилися враженнями.

«Формат: обговорення п’ять хвилин. Дуже важко висловити своє бачення», - зазначив кандидат на посаду Віктор Горбач.

«Я думаю, що тут всі зібрались нормальні, інтелігентні люди. І, в принципі, норми і якісь атенції у всіх однакові», – додав кандидат на посаду Юрій Каспрук.

Далі – останнє слово за комісією. 

«Критерії звичайні: професійність, здатність очолювати великий колектив, чесність, розуміння цієї роботи державної», – розповіла голова конкурсної комісії, директор департаменту ДФС України Наталія Рубан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук