У Львові військовим контрактникам платитимуть 25 тис. грн одноразової допомоги

Головні новини Львова 16.09Зореслава Губарь, 16 вересня, 13:08 689 0

Контрактникам тепер будуть виплачувати одноразову грошову допомогу у розмірі 25 тис. грн. Проте йдеться лише про львів'ян і тільки у випадку підписання контракту щонайменше на три роки.

«У червні з'явилася нова програма по виплаті одноразової матеріальної допомоги особам, які планують підписати в 2019 році контракт зі Збройними силами України. Це може бути як вперше, так і повторний контракт, і в період із 6 червня по 31 грудня 2019 року», – пояснила Наталія Мазурок, заступниця директора Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Виплати запроваджують, аби заохотити чоловіків йти служити, а також продовжувати вже існуючі контракти.

«Це стимулює. Один із тих всіх моментів позитивних, які має контрактна служба. Якщо ми агітуємо на військову службу, то розповідаємо і про стабільне грошове забезпечення, забезпечення речовим майном, проживанням, медичним забезпеченням. Одноразова виплата – один зі стимулів, який ми теж кажемо нашим кандидатам, це допомагає прийняти їм остаточне рішення», – розповів Андрій Дубовой, військовий комісар Личаківського та Залізничного районів.

Загалом на цей рік у міському бюджеті на ці виплати пропонують закласти 2,5 млн грн. За це на найближчій сесії ще мають проголосувати міські депутати. Якщо програма буде дієвою, то наступного року її продовжать.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук