У Львові вулицю Тургенєва, найімовірніше, перейменують на вулицю Героїв УПА

7 листопада 20073560

На сьогодні на адресу Львівської міської ради надійшли пропозиції, які стосуються вшанування пам’яті Героїв УПА: перейменувати вулицю Тургенєва на вулицю Героїв УПА (запропонувала Львівська міська організація КУН), перейменувати вулицю Тургенєва на вулицю героїв ОУН-УПА (запропонувало Львівське обласне товариство політв’язнів та репресованих.), перейменувати вулицю Некрасова на вулицю Воїнів УПА (представники місцевої громади вулиць Некрасова, Мечнікова, Галілея, та Кутової). Про це сьогодні, 7 листопада, повідомили під час громадських слухань щодо перейменування однієї з вулиць міста Львова на вулицю Героїв УПА.

Комісія з найменування та перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у місті Львові на своєму останньому засіданні 2 листопада рекомендувала перейменувати саме вул.Тургенєва на вулицю Героїв УПА. Свою логіку представники комісії пояснюють тим, що майбутня вулиця Героїв УПА виходитиме до пам’ятника Степану Бандері, як і сусідні вулиці Чупринки, Бандери та Коновальця.

Довiдка ZAXID.NET

Понад 50 назв вулиць у Львові було перейменовано на початку 90-х років. Це, насамперед, стосувалося вулиць, які своїми назвами вшановували імена чи події тоталітарного радянського режиму. На сьогодні до секретаріату Львівської міської ради подано два проекти ухвал про перейменування вулиць у Львові. Пропонується перейменувати вулицю Глухий кут на В.Симиренка, та перейменувати вулицю Сяйво на Олеся Гончара. Окрім цього, підготовлено проект ухвали про перейменування вулиці К.Рилєєва на вулицю митрополита В.Стернюка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук